Dažniausiai pasitaikantys klausimai:

– Kokio dydžio komisinius imate?
– Komisiniai priklauso nuo kiekvieno objekto atskirai, taip pat nuo mano įdedamo darbo parduodant Jūsų turtą ir kitų veiksnių. Dažniausiai jie būna apie 3 % nuo pardavimo kainos. Tačiau kaip jau minėjau, orientuojuosi į rezultatą. Bus rezultatas – bus ir atlygis.

– Ar būtina pasirašyti sutartį?
– Žinoma, sutarties galite ir nepasirašyti, tačiau tokiu atveju Jums būtų sunku tikėtis gauti kokybišką paslaugą – juk mes stipriai rizikuotume savo įdėtu darbu ir lėšomis, o net ir sėkmės atveju yra tikimybė mums likti be užmokesčio.

– Ką daryti, jei į mane kreipsis kiti brokeriai?
– Duokite jiems mano kontaktus. Aš bendradarbiauju su visais brokeriais ir savo komisiniais sėkmės atveju visada dalinuosi. Tokiu atveju neprarasite nei vieno potencialaus kliento.

– Kas yra išskirtinė sutartis?
– Sutartis, kuria mes įsipareigojame išskirtinėmis sąlygomis ieškoti Jūsų objektui klientų, o Jūs įsipareigojate daugiau niekam nepatikėti šio darbo. Šis pasirinkimas labai tinkamas užimtiems žmonėms, taip pat tiems, kurie gyvena ne tame pačiame mieste/valstybėje ar neturintiems galimybės operatyviai aprodyti turto pirkėjui. Beje, pasirašant išskirtinę tarpininkavimo sutartį mano komisiniai visada būna mažesni nei dirbant kitaip – juk tokiu atveju esu garantuotas, kad be manęs niekas neparduos šio objekto, tad pardavimo procesui galiu skirti ir daugiau laiko, ir lėšų.